Gift Aid

Gift Aid jest to akcja pomocy Kościołowi. Zachęcamy wszystkich Parafian płacących podatek dochodowy, aby wypełniły i podpisały deklarację „Gift Aid”.
Podpisanie deklaracji daje możliwość przekazania części podatku na rzecz organizacji dobroczynnej (w naszym przypadku Polish Catholic Mission, którą tworzą wszystkie Lokalne Polskie Misje Katolickie w Anglii i Walii).

Do każdej ofiary złożonej w podpisanej kopertce z datą i nazwiskiem albo przez Direct Debit bezpośrednio na konto parafialne rząd brytyjski dopłaca 25%, czyli 25p do każdego £1 złożonego jako Gift Aid.

Więcej informacji można przeczytać bezpośrednio na stronie Polskiej Misji Katolickiej .
Formularz można pobrać poniżej lub po każdej mszy. Wypełniony druk proszę złożyć w kancelarii parafii lub w zachrystii. Kopertki można pobrać przy wejściu do kościoła.

Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!
Ks. Proboszcz Ryszard Taraszka